X
 20.05.2016 Живот

Најголемите иронии во историјата на човештвото

Најголемите иронии што се случиле во историјата на човештвото!

 

иронија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот