X
 15.06.2016 Забава

Автомобилски трикови кои треба да ги знаете пред да одите на одмор

Возењето во автомобилот ретко е најдобриот дел од патувањето, меѓутоа дефинитивно не мора да биде и најлошиот. Затоа ви нудиме неколку трикови кои ќе ви го олеснат патувањето.

 

автомобил

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава