X
 03.08.2016 Култура

Чудни детали во позадина што сте ги пропуштиле во филмовите

Кога гледаме филм пропуштаме многу работи од тој филм. Некои од интересните детали кои кинематограферите ги воведуваат, а ние ги пропуштаме, ги гледаме подоцна, после третото или четвртото гледање на филмот.

 

film


За среќа, во 21-от век и ерата на интернетот ништо не останува незабележано - ова се чудни детали што се случувале во позадина, а кои вие веројатно сте ги пропуштиле додека сте ги гледале овие филмови.

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура