X
 15.08.2016 Живот

Што се случува кога ќе го допрете знакот од автомобилот "Rolls Royce"?

Што се случува кога ќе се обидете да го допрете или украдете украсот кој се наоѓа на предницата на автомобилот „Rolls Royce“?

 


Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот