X
 05.09.2016 Образование

Наставници чии часови никогаш не се здодевни

Да се биде наставник не е само професија - тоа е начин на живот, па затоа треба да се почитуваат делата на овие неверојатни луѓе. Во чест на започнувањето на учебната година, ве запознаваме со најневеројатните наставници во светот.

 

nastavnik

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование