X
 05.09.2016 Забава

Првиот и последниот училиштен ден низ фотографии

Првиот и последниот училиштен ден се најважните во животот на една личност - тоа се денови кога започнувате ново поглавје во вашиот живот, кога создавате нови спомени кои ќе бидат важни во вашиот живот.

 

uciliste


Со оглед на тоа што веќе започна школската година, во продолжение ви нудиме интересни фотографии направени на првиот и последниот училиштен ден. 

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава