X
 12.10.2016 Забава

Најзабавните моменти од животот на родителите

Ах, бебиња! Доаѓаат и ви го менуваат целиот живот. Пред да знаете тие започнуваат да плачат, да прават неред - и кога конечно ќе дојде моментот на тишина, тие повторно започнуваат да плачат.  Сигурно се согласувате дека улогата на родител бара доста трпение, а добро е кога имате и одлична смисла за хумор!

 

родители

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава