X
 19.11.2016 Забава

Квиз: Предизвик за сите перфекционисти!

Тоа што сте перфекционист не е само лага која сте ја напишале во вашето CV, туку вистина. Сигурно знаете дека сте вистинска досада меѓу вашите пријатели и семејството, а вие самите не сакате да признаете дека сте досадни.

 

квиз


Квизот во продолжение повеќе нема да ви дозволи да се лажете себеси бидејќи открива колкав перфекционист всушност сте.

Што треба да направите? Потребно е да ги забележите грешките на фотографиите.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава