X
 21.11.2016 Живот

Најчестите методи за препишување со кои се служат студентите (1 дел)

Препишувањето на тест никогаш не е добра идеја бидејќи се лажите и себеси и вашата иднина. Меѓутоа, како што повеќето знаеме, голем дел од студентите се одлучуваат да препишуваат наместо да научат. Ова се некои од најчестите методи кои ги користат студентите.

 

препишување

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот