X
 29.01.2017 Култура

Најубавите плажи на светот

За лето ќе треба да се почека уште неколку месеци, но во студените денови може да не стопли и добра фотографија од убава плажа. Освен тоа, имате време да заштедите и размислите каде ќе го поминете летниот одмор оваа година.

плажа1


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура