X
 16.02.2017 Живот

Бизарни имиња и презимиња кои му пркосат на здравиот разум

Како што можете да видите од фотографиите во продолжение, здравиот разум не секогаш преовладува меѓу некои луѓе, па така, голем дел од нив се одлучиле за навистина бизарни имиња за нивните деца.

име

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот