X
 04.03.2017 Забава

Скриената корист од порно сајтовите

Може да се каже дека интернетот е неверојатен извор за образование. Свесни сме и за количината на порнографија која може да се најде.

1

Меѓутоа, образование и порно се зборови кои не секогаш одат заедно во иста реченица - сепак, во некои случаи како овој, некој ги ставил заедно. Имено, корисникот f_taylor оставил коментар под порно видео на една порно страна во кој бара некој да му ги објасни тангентните линии.

Она што е уште поневеројатно е што корисникот всушност добил одговор на неговото математичко прашање!

2
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава