X
 05.03.2017 Култура

Што најмногу се читаше изминатава недела на Факултети.мк?

Еве кои информации најмногу се читаа во текот на изминатава недела.

nadzinski

Интервју со Горјан Наџински од ФЕИТ, инспиративен асистент: Знаењето и способноста за решавање на проблеми се поважни од просекот

„Младите се нарцисоидни и мрзливи, а за тоа се виновни родителите!“

Оскари 2017 - Комплетна листа на победници

Која крвна група најдобро го поднесува стресот?

Месечен хороскоп за март 2017 година

Земјата која ви нуди интервју за работа со платен пат и одмор

Првиот проблем на Трамп
 
Што се` (не) можете да направите со новиот Нокиа 3310?

Физички феномен може да помогне во предвидувањето на земјотресите

Неверојатен подвиг - Некогаш фабрика за цемент, денес прекрасен и модерен дом

Паметни одговори на глупави прашања на интервју за работа

За цена од еден Ајфон, може да се купи ветерна турбина што произведува струја

Најновиот тренд на тинејџерите за побрзо слабеење
Подготвил: Тамара Гроздановски
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура