X
 12.05.2017 Образование

Генијални училишни идеи кои би сакале да ги има во вашето училиште

Без разлика дали сте во основно училиште, средно или на факултет или пак било што помеѓу, мора да признаете дека никогаш немало подобар период да се биде ученик. Училиштата ширум целиот свет прифаќаат паметни и практични нови технологии и идеи, сите насочени кон олеснување на животот на студентите и професорите.

genijalni idei

Погледнете некои од генијалните идеи спроведени во некои училишта.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование