X
 21.06.2017 Култура

Девојки, Cineplexx ве кани на забава!Ladies Night во Cineplexx на 22. јуни!

Погледнете го премиерно филмот „Моминска вечер“ и уживајте !!!

Ве очекуваат многу убави изненадувања и подароци:

- Пијалок Јегер за секој посетител
- вредни изненадувања на премиерата

НЕДЕЛНА ПРОГРАМА ВО CINEPLEXX
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура