X
 13.07.2017 Забава

Кафулиња и ресторани со необична смисла за хумор

Не постои ништо полошо од монотон ресторан без нешто што би го направило посебен. Ако плаќате некаде за да јадете или пиете, тогаш сигурно сакате место што има душа - инаку би си останале дома.

restoran

Веруваме дека кафулињата и рестораните во продолжение ќе ви докажат колку е одлична нивната смисла за хумор.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава