X
 18.07.2017 Живот

Понорама од Сплит после пожарот

На Фејсбук страницата „ST Dron“ е објавено видео кое прикажува панорама од Сплит после пожарот, што е прилично трагично. Снимката е направена со дрон.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот