X
 30.07.2017 Култура

Филмови што не треба да ги пропуштите во август

Од „Atomic Blonde“ и „The Dark Tower“ до „The Trip to Spain“, кој вели дека август не нуди одлични филмови?

avgust
Фото: Focus Features

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура