X
 31.08.2017 Живот

Светот одбележува 20 години од смртта на принцезата Дијана

По 20 години од нејзината смрт светот сè уште е инспириран од оваа култна фигура.

лејди ди

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот