X
 06.10.2017 Култура

ВИДЕО: Промовирана новата песна на Тоше Проески

Синоќа беше промовирана новата песна на Тоше Проески насловена „Light the flame“. Режисер на спотот е Дарио Јанковиќ додека сценариото е на Огнен Неделковски. Уживајте!

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура