X
 12.11.2017 Култура

Филмови што треба да ги погледне секој љубител на филмот

Веб-страницата „Базфид“ спроведе анкета за тоа кои филмови треба да ги погледнат филмските фанатици и љубителите на кинематографијата, и состави листа од препораките на нивните читатели.

film
Фото: Loew's, Inc.


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура