X
 25.12.2017 Наука

Крајот на сѐ - Времеплов од смртта на нашиот универзум

„Буквално, постои светлина на крајот на долгиот тунел“.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наука