X
 28.02.2018 Живот

Неверојатни фотографии од птичја перспектива

pticja

Понекогаш ни е потребно нешто што ќе нè поттикне за да станеме наутро. Кафето функционира одлично, а за некој функционираат и смешните видеа со мачки. Но за патниците и авантуристите, тоа се епските фотографии. Тие се како храна за нивниот мозок и гориво за нивната креативност. Имајќи го тоа на ум, ви нудиме интересна колекција од фотографии што ќе ве прошетаат низ целиот свет.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот