X
 24.03.2018 Живот

Македонска детска песна ечеше во американско училиште!

Еве како звучи македонска детска песна испеана од Американчиња, во американско училиште.

 
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот