X
 26.11.2018 Образование

Промени од следната година: По двајца наставници на час. Помладите ќе учат од поискусните

Заменик-министерот Петар Атанасов за Деца.мк најави неколку промени кои треба да се воведат во следната учебна година

Прочитајте овде

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование