X
 27.04.2019 Живот

Фотографии што ја покажуваат посебната врска меѓу внуците и бабите и дедовците

Проект на фотографот Сујата Сетиа што ќе ви помогне да се потсетите на убавите моменти со вашите баби и дедовци. Бесценето!

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот