X
 28.01.2022 Забава

Како би изгледале нашите домови дизајнирани според омилените филмови?

Дали некогаш толку многу сте сакале некој филм што сте посакале да живеете во него?

Токму тоа го прават od „Аплајенсаналист“ - им помагаат на луѓето да ги реновираат домовиte според нивните омилени филмови.

Погледнете го резултатот.

ГАЛЕРИЈА

Извор: Bored Panda
Фото: Applianceanalysts.com
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава