Лексикон: За да го видите значењето на даден збор во рaмките на веста, позиционирајте го покажувачот врз него и кликнете два пати.
 

Апартмани и куќи од сериите во кои би сакале да живеете

 

Сигурно додека сте гледале некојa серија, сте замислувале како би било доколку живеете во прекрасната куќа или стан. Ова се само некои од одличните куќи/станови во кои живееле ликовите од најпознатите серии.

 

serii

 
Објавено на 02.12.2013 во категорија Култура
Подготвил: Тамара Мисирлиевски
 
 

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Препорачани вести од Facebook