X
 06.02.2015 Забава

Цитати од Чендлер Бинг кои ќе Ви ги вратат спомените од серијата "Пријатели"

Засекогаш ќе живееш во нашите срца, Чендлер Бинг, ти саркастичен генијалецу!

 

cendler

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава