X
 20.09.2015 Живот

Видеото кое ќе сака да го направи секој кој сака да патува


Доколку барате идеи за видеа додека патувате, ја имаме совршената. Едноставно е, се поздравувате со камерата. Поздравот е одличен начин за менување на сцената.Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот