X
 29.09.2015 Живот

Какво место ќе ви донесе билет од 21.000 долари на "Etihad airways"?


Доколку мислевте дека авионските билети поскапуваат без граница, не сте виделе ништо. Ова е билет кој чини 21.000 долари. Што носи овој билет? Дневна соба, тоалет... впрочем, цел стан на небото.Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот