X
 11.10.2015 Живот

Работи кои ќе ги сфатат само оние кои се плашат од височина

Стравот од височина не е само обичен страв, тоа е огромна фобија која те тера да мислиш дека паѓаш во сопствената смрт.

 

visina


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот