X
 26.04.2016 Живот

Филмови кои мора да ги гледате пред да наполните 30 години


Ова се филмови кои досега веројатно веќе требало да сте ги гледале. Тие се полни со животни лекции кои ќе останат со вас и долго по завршувањето на филмот. Читателите на „Базфид“ одбраа 24 филмови кои секој треба да ги погледне пред да наполни 30 години.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот