X
 21.07.2016 Технологија

Microsoft Excel трик кој ќе ви заштеди време и ќе го импресионира вашиот шеф

Видеото ви прикажува лесен начин како да прикажете информации во Microsoft Excel. Клучот е да создадете динамични именувани опсези. Погледнете го видеото и научете како да го направите сето тоа со само неколку лесни чекори.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија