X
 09.05.2017 Култура

Плажи во Црна Гора кои морате да ги посетите ова лето

И покрај фактот дека Црна Гора е мала земја, таа е богата со прекрасни плажи и природни убавини. Без разлика дали барате бегство од секојдневието, места за да се релаксирате, забава или пак сакате да научите да сурфате, Црна Гора е одличен избор за Вас.

плажа


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура