X
 22.01.2018 Култура

Нови трејлери: „Tomb Raider“, „The Handmaid's Tale“, „Atlanta“ и многу други

treljeri
Фото: Warner Bros
 
Филмскиот фестивал Санденс почна во четвртокот, така што оваа недела има доста нови трејлери бидејќи дистрибутерите се обидуваат да ги промовираат филмовите што ќе учествуваат на фестивалот. Во продолжение погледнете ги најновите трејлери.

„Tomb Raider“„The Handmaid's Tale“
„Atlanta“„Super Troopers 2“„Heathers“„Tully“
„Don't worry, he won't get far on foot“„Seeing Allred“„A woman captured“
„Altered Carbon“„Britannia“


Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура