X
 08.05.2019 Забава

Давање отказ со трубачи

Светскиот тренд на давање отказ со музика се пренесе и во регионот.

Имено, еден работник од Србија стаса во една медиумска куќа со трубачки оркестар и натпис „Давам отказ“.

Снимката многу брзо стана хит на социјалните мрежи и веројатно ќе биде поттик за многу други да го направат истото.

Погледнете како изгледа сето тоа.

Подготвил: Билјана Арсовска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава