X
 05.01.2015 Забава

Разликите меѓу оние кои се слободни и оние во врска

Слики кои совршено ги доловуваат разликите меѓу оние кои се слободни и оние кои се во врска.

 

врска

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава