14.04.2015 Технологија

Нова понуда од ОНЕ

Од денес, 14 април, пакетот Smart XL со фиксна телефонија, интернет и Boom TV, достапен промотивно во понудата на ОНЕ со намалување на месечната претплата до -50%. Smart XL е идеално решение за секој дом, бидејќи истиот нуди:

- Фиксна линија со неограничени разговори кон сите мобилни и фиксни броеви од мрежата на ОНЕ, како и кон другите национални мрежи
- Неограничен супер брз интернет
- Boom TV дигитална телевизија со вклучени ТВ канали: SportKlub 1, SportKlub 2, SportKlub3, HBO, HBO Comedy, Cinestar Premiere кои корисниците можат да ги гледаат бесплатно 24 месеци
- Бесплатен WI-FI рутер
- И можност за бесплатен САМ модул

Во промотивниот период сите корисници кои ќе го изберат пакетот Smart XL, но и оние кои ќе го изберат пакетот Smart L добиваат намалување, односно попуст на месечната претплата кој прогресивно се зголемува секои 3 месеци, така што во последните 3 месеци од договорот, корисниците ќе добијат намалување на претплатата од дури 50%.

Дополнително, ОНЕ нуди и можност за бесплатно префрлување на постоечки фиксен број од другите мрежи во мрежата на ОНЕ. Понудата важи ограничен временски период, а достапна е со договор од 24 месеци.
Тагови:

Технологија