X
 12.04.2016 Образование

Најкреативните препишувачи кои заслужуваат 10-ка


Вистинското прашање тука е: Кога си толку мудар/ра да се сетиш на ваков начин на препишување, зошто мора да препишуваш? Во секој случај, овие студенти и ученици навистина се потрудиле да добијат преодна оцена.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование