X
 01.06.2016 Култура

Најдобрите мисли од женската психологија

Без сомневање жените се убави, непредвидливи и нверојатни суштества. Од време на време тие успеваат дури и да се изненадат самите себеси. Што се однесува пак до спротивниот пол - тие никогаш не престануваат да се восхитуваат на нивните сопруги, девојки, мајки и ќерки.

 

zena


Мислите во продолжение се доказ за фасцинантниот недостижен женски ум. Вистински ризници на мудроста кои ќе ги изненадат мажите, а жените пак веднаш ќе се пронајдат.

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура