X
 02.07.2016 Живот

Промената започнува кога избирате да се грижите за некого

Што ќе направите ако здогледате 6 годишно девојче како стои само на јавно место?

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот