X
 09.03.2015 Забава

Австралија - земјата на кенгурите и се` што може да ве убие

Австралија има репутација како земја којашто е доста опасна. Фотографиите го докажуваат токму тоа

 

австралија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава