X
 02.05.2020 Живот

Детски бисерчиња: „Не се расте од јадење, се расте од роденден“, „А, корона се плаши од Спајдермен?“...

Децата се полни со интересни прашања и толкувања на нештата кои навистина знаат да расположат. Детските толкувања и поврзувања знаат да бидат волшебни.

Детските бисерчиња што ни ги испративте прочитајте ги на Деца.мк.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот