X
 15.03.2015 Забава

Чудни забавни паркови ширум светот


Некои се страшни, некои се романтични, а некои едноставно несфатливи. Зошто постојат овие забавни паркови? Дали воопшто може да ги наречеме „забавни“?

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава