X
 17.03.2015 Живот

Причини зошто треба да оставите се` и да се преселите во Швајцарија

Освен чоколадото, ова се неколку други причини зошто треба да ги спакувате куферите и веднаш да се преселите во Швајцарија.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот