X
 06.07.2015 Живот

Фотографии од познатите музичари како деца

Фотографиите се доказ дека дури и музичарите имаат лоши фотографии додека биле деца.

 

muzicari

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот