X
 15.08.2015 Живот

Луѓе на кои дефинитивно им е подосадно од вас

Понекогаш од досадата може да произлезат навистина генијални идеи, а понекогаш огромни глупости. На вас оставаме да процените што се делата на фотографиите подолу.

 

досада

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот