X
 29.08.2015 Технологија

Бесплатни програми и интернет-страници кои мора да ги знаете


Низ интернетот може да најдете многу корисни и бесплатни програми и интернет-страници кои не се толку познати. По разгледување на следниве, вашето време поминато пред компјутер ќе биде многу поефективно и продуктивно.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија