X
 19.02.2021 Забава

Попуст од 20% на сите производи од „Светот на Биби“ по повод отворањето на новата продавница во Струмица

Утре се отвора најновиот продажен салон на „Светот на Биби“ во Струмица, па по тој повод ќе има попуст од 20% на сите производи. На денот на отворањето попусти ќе има на сите продажни места во Скопје (ГТЦ, Т.Ц. Лептокарија, Аеродром), во Битола, во Кавадарци и секако во Струмица, како и онлајн на svetotnabibi.mk.

Новиот продажен салон се наоѓа на ул. „Маршал Тито“, спроти Малиот парк во Струмица. Ова е уште еден начин да дојдеме поблиску до сите деца во Македонија.Производите со омилените ликови на децата ќе ви го разубават секојдневието. Сликовниците, книгите, боенките, друштвените игри и куклите нудат забава за целото семејство. Се гледаме во „Светот на Биби“!

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава